+38(095)00-97-222 +38(095)00-97-233
Львів - 2 дні

Львів - 2 дні

2 ДНІ: ВСЕ ПРО ЛЬВІВ

1 день:  1-ша Екскурсія по Львову “Автобусний ТУР по місту” (автобусна+пішохідна)

Запрошуємо  оглянути найвідоміші поховання національного музею – заповідника “Личаківське кладовище” . Могили відомих людей, Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, каплицю Бачевських, Володимира Івасюка.

Під час екскурсії на оглядовий майданчик ми побачимо збережену південну ділянку оборонного муру Високого Замку.  Ви насолодитесь панорамою  історичної частини Львова з висоти пташиного польоту.

Отримаєте естетичне задоволення від огляду Святоюрського собору – одного з найяскравіших зразків барокової архітектури 18 століття. Екскурсовод розкаже Вам цікаві ісорії та легенди. Ви дізнаєтесь де перебували захоплені в полон під час Грюнвальдської битви рицарі Тевтонського ордену. Чому Львівська єпархія перейшла на унію з католицькою церквою з 100 – літнім запізненням.

Огляд чудесних надгробків 19 століття та барокового вівтаря Святоюрського собору принесуть Вам найкращі незабутні враження! Більше того ми побачимо по дорозі багато цінних палаців (Семенських, Баворовських, Бельських, Дідушицьких).

Будинки і вілли 19 – початку 20 століть (готель “Краківський”, казарма уланів, готель “Жорж”, будинок художника Олекси Новаківського).

Заміські монастирі 17 – 18 століть (Бернардинський, кармелітів босих, кларисок, францисканців, капуцинів, домініканок).

 

2-га Екскурсія по Львову “Вечірній Львів” (пішохідна)

Із заходом сонця, місто манить львів’ян та гостей своїми вогнями. Для Вас відкриються  історичні об’єкти міста, цікаві легенди та вечірня краса міста.

Кожного вечора, із заходом сонця, місто манить львів’ян та гостей своїми вогнями. Кожен будинок, вуличка, просяяні красою в романтичному світлі старовинних ліхтарів. маршрут екскурсії “Вечірній Львів” пролягає центральною пішохідною частиною міста, крізь ніжне мерехтливе світло ліхтарів, Ви оглянете історичні об’єкти міста, почуєте їх історію, цікаві легенди та просто помилуєтесь вечірньою красою міста.

Ночівля у хостелі у Львові.

2 день:  Екскурсія по Львову “Середньовічний Львів” (пішохідна)

Екскурсія  проходить по центральній частині міста, у супроводі кваліфікованого гіда-екскурсовода, поєднана із заходами в архітектурні пам’ятки розбавленна  цікавими розповідями та фактами.Запрошуємо Вас оглянути стару середньовічну частину Львова де ми оглянемо площу Ринок і квартали католицької , русинської та вірменської громад. Ви побачите Чорну кам’яницю, будинок в якому була заснована перша у Львові пошта та дім який належав польському королю Яну ІІІ Собеському.

Ми оглянемо Вірменський собор 14 століття, костел Єзуїтського католицького ордену і Кафедральний собор навколо якого знаходилось центральне кладовище Львова в середньовіччі. Ви будете захоплені оглядом величного Домініканського костелу фундації родини Потоцьких та Успенською православною церквою яка була духовним і освітнім осередком української громади Львова у 16 – 18 століттях.

2-га Екскурсія по Львову “Шевченківський гай”

Екскурсія музеєм під відкритим небом “Шевченківський гай” дасть змогу вам відчути справжній колорит та автентичність українських сіл.

У музей вдало перенесли історичні споруди з різних регіонів України. Експозиція музею налічує 124 пам’ятки архітектури, котрі об’єднані в 54 садиби. В Музеї функціонують 4 виставкових зали. Два з них мають постійну експозицію. У постійній експозиції та сховищах музею знаходиться близько 20 тисяч предметів щоденного побуту і ужиткового мистецтва. Територія музею площею 60 га умовно розділена на шість етнографічних зон. Кожна зона – це міні-село, що складається з 15 -20 пам’яток народної архітектури. У житлових та господарчих приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ НА 2 ДНІ СТАНОВИТЬ  1350 ГРН С ОСОБИ
У вартість входить: залізничні квитки, послуги бронювання квитків для групи, екскурсійне обслуговування: 4 екскурсіі, ночівля у хостелі.