+38(095)00-97-222 +38(095)00-97-233
Середновічний ЛЬВІВ - 1 день

Середновічний ЛЬВІВ - 1 день

1 ДЕНЬ: ЛЬВІВ
  • Екскурсія по Львову “Автобусний ТУР по місту” (автобусна+пішохідна)

Запрошуємо  оглянути найвідоміші поховання національного музею – заповідника “Личаківське кладовище” . Могили відомих людей, Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, каплицю Бачевських, Володимира Івасюка.

Під час екскурсії на оглядовий майданчик ми побачимо збережену південну ділянку оборонного муру Високого Замку.  Ви насолодитесь панорамою  історичної частини Львова з висоти пташиного польоту.

Отримаєте естетичне задоволення від огляду Святоюрського собору – одного з найяскравіших зразків барокової архітектури 18 століття. Екскурсовод розкаже Вам цікаві ісорії та легенди. Ви дізнаєтесь де перебували захоплені в полон під час Грюнвальдської битви рицарі Тевтонського ордену. Чому Львівська єпархія перейшла на унію з католицькою церквою з 100 – літнім запізненням.

Картинки по запросу "львів"

15:00 Екскурсія по Львову “Сім – чудес ” (пішохідна)

Сім – чудес Львова : Італійський дворик, Бернардинський монастир, каплицю Боїмів, палац Потоцьких, Галицький Крайовий Сейм, Шляхетське касино та Оперний театр.

Ви маєте можливість оглянути найбільш репрезентативні пам’ятки Львова – Італійський дворик, Бернардинський монастир, каплицю Боїмів, палац Потоцьких, Галицький Крайовий Сейм, Шляхетське касино та Оперний театр.

Ви будете зачаровані палацовими залами де проживали діти і внуки кращого друга імператора Франца Йозефа І і здивовані розкішшю бальних салонів клубу аристократії. Ми насолодимось перебуванням в залі Опери де співали такі генії як Соломія Крушельницька, Модест Менцинський та Олександр Мишуга і отримаємо естетичне задоволення від огляду найціннішого маньєристичного ансамблю вівтаря в Україні. Ви довідаєтеся як завдяки щасливому випадку син сільського шевця став оперним співаком світового рівня та де виникали перші парки Львова. Ми розкажемо Вам про те хто оплачував московський похід Лжедмитрія І та де у нашому місті з’явився перший телефон.

 

ВАРТІСТЬ ОДНОДЕННОГО ТУРУ СТАНОВИТЬ 950  ГРН С ОСОБИ
У вартість входить: залізничні квитки, послуги бронювання квитків для групи, екскурсійне обслуговування: 2 екскурсіі.